مطلب : تازه رصد روزانه آمار تولیدات مواد و ملزومات بهداشتی نیاز مردم به مواد بهداشتی و ضدعفونی کننده مرتفع می شود ضرورت تغییر الگوی خریدهای حضوری به سمت خریدهای اینترنتی روند کاهشی قیمت گوشت ده ریسک که فعالین اقتصادی را تهدید می کند  آیا دلار بخریم ؟ آیا صادرات نفت ناشی از تحریم متوقف است ؟ چرا دلار گران شد؟ ساخت یک شرکت انحصاری جویای شغل
BLOGGER زيمنس كارخانجات مخابراتي ايران itmc پتروشيمي نفتا پالايش خراسان شرکت صنعتي جنرال شرکت ابزار درمان

صنعت آنلاین چیست ؟

امیدواریم که شما هم عضو سیستم صنــعت آنلاین بشوید و بتوانید از امکانات رایگان ما استفاده کنید .
ورود عضویت

 

صنعت آنلاين چيست؟

همه ما با اهمیت یک بانک اطلاعاتی تخصصی در بازاریابی آشنا هستيم، بانک اطلاعاتی جامع و دقيق در بازاریابی، یعنی دسترسی سریع و مستقیم همه مشتريان بالقوه و بالفعلي که به خدمات یا محصولات شما نیاز دارند کسانی که اگر از محصولات یا خدمات شما اطلاع داشته باشند بی تردید به سراغ شما می آیند.

يك كسب و كار براي ادامه حيات خود و رشد در چرخه اقتصادي،نياز به مشترياني دارد كه بتوانند چرخه ي فروش آن كسب و كار را پويا نگه دارند و هرچقدر اين چرخه ي فروش متداوم و مستمر باشد آن كسب و كار مي تواند رشد قابل توجهي براي خود متصور باشد.

صنعت آنلاين بستري است كه تمام توليد كنندگان كالا و خدمات (اعم از صنعتي و خانگي)مي توانند ضمن معرفي محصولات و خدمات خود به ديگران با ساير توليد كنندگان مشابه و رقبا آشنا شوند و بتوانند در يك فضاي رقابتي سالم از تجربيات و خدمات همكاران خود بهره مند گردند.صنعت آنلاين سعي بر اين دارد تا بتواند با گردآوري اطلاعات صنايع مختلف بانك اطلاعاتي كامل و جامع از توليدات و خدمات داخلي جهت بهره برداري همگان فراهم نمايد.

امروزه اهميت وجود اطلاعات صحيح بر كسي پوشيده نيست، در اين دنياي مملوء از داده ها و اطلاعات، دست يافتن به اطلاعات شفاف، دقيق،طبقه بندي شده و به روز مهم ترين نياز هر توليد كننده،كارآفرين و سرمايه گذار مي باشد تا بتواند با استفاده از اين اطلاعات درست،تحليلي درست و جامع از شرايط موجود براي كسب و كار خود داشته باشد.عدم وجود چنين بانك اطلاعاتي جامعي در كشور بنيان گذاران صنعت آنلاين را برآن داشت تا با تكيه بر توان جوانان اين مرز و بوم اقدام به ايجاد بستري جهت تعامل هرچه بيشتر كارآفرينان و توليدكنندگان نمايند تا بتوانند قدمي هرچند كوچك در رشد و پيشرفت ايران عزيزمان بردارند.

تجارت الكترونيك و بر پايه وب در دنياي امروز از مهم ترين و كليدي ترين قسمت ها در شركت هاي بزرگ و معتبر به شمار مي رود تا جايي كه اين شركتها اقدام به استخدام نيروهاي تخصصي در بازاريابي ديجيتال براي خود نموده اند،اين مهم در شركت هاي كوچك و متوسط مهجور واقع شده و از طرفي برخي از مديران اين شركتها به دلايلي از جمله عدم آگاهي و شناخت لازم نسبت به اين امكان،عدم وجود اعتماد لازم به فضاي وب،عدم وجود بسترهاي مناسب جهت فعاليت در فضاي وب و ... از امكانات و فرصت هاي بيشمار اين بستر غافل مانده اند.تيم صنعت آنلاين با آگاهي از فرهنگ سنتي غالب بر فضاي تجارت و كسب و كار ايران تمام تلاش خود را بر اين مهم نهاده تا بتواند شركت هاي كوچك و متوسط را كه به هر دليلي وارد فضاي بازار ديجيتال نگرديده اند را ياري نمايد تا بتوانند از پتانسيل هاي موجود در اين بستر براي رشد هرچه بيشتر خود استفاده نمايند.

كاربران صنعت آنلاين مي توانند از خدمات اين وبسايت به شرح زيرجهت رشد كسب و كار خود استفاده نمايند.

1.درج آگهي جهت معرفي محصولات و خدمات خود به صورت رايگان به مدت 30 روز جهت افزايش مشتريان واحدهاي توليدي و خدماتي

2.ايجاد پروفايل شخصي براي هر كاربر جهت ارائه توضيحات جامع تر در خصوص كسب و كار خود

3.توليد محتواي جذاب و مرتبط با كسب و كار و ايجاد درآمدي مضاعف براي خود در پروفايل هر كاربر

4.امكان درخواست شغل براي جويندگان كار و ارائه رزومه تخصصي در پروفايل شخصي

5.امكان استخدام نيروي كار متخصص براي كارفرمايان با توجه به رزومه هاي موجود در پنل جويندگان كار

6.امكان دسترسي توليد كنندگان به نزديكترين و مناسب ترين تامين كننده مواد اوليه و خدمات مورد نياز آنها(با توجه به امكان جستجو بر اساس موقعيت مكاني جستجو كننده)

7.ارائه مشاوره تخصصي در خصوص نوع توليد و سرمايه گذاري سودآور

8.معرفي كارشناس تخصصي و فني به كارآفرينان و سرمايه گذاران جهت راه اندازي كسب و كار از ابتدا تا زمان بهره برداري از طرح

9.ارائه مشاوره در خصوص نحوه راه اندازي طرح هاي توليدي كوچك و بزرگ (به ويژه در زمينه مسائل اداري و نحوه دريافت مجوز،تسهيلات و...)

10.مشاوره در خصوص خريد ماشين آلات صنعتي،به روز رساني دستگاهها و ورود خط توليد به كشور

11.امكان درج آگهي در خصوص مزايده ها و مناقصات واحدهاي توليدي و خدماتي

تيم صنعت آنلاين اميدوار است بتواند با خدمات خود گامي در جهت افزايش فروش انواع كسب و كارها(اعم از صنعتي،خدماتي و مشاغل خانگي)بردارد و كمكي هرچند كوچك در استفاده توليد كنندگان از فضاي پويا و روبه رشد بستر وب به آنها نمايد.

 

بلاگر صنعت آنلاین

بلاگر صنعت آنلاین

تيم صنعت آنلاين اميدوار است بتواند با خدمات خود گامي در جهت افزايش فروش انواع كسب و كارها(اعم از صنعتي،خدماتي و مشاغل خانگي)بردارد و كمكي هرچند كوچك در استفاده توليد كنندگان از فضاي پويا و روبه رشد بستر وب به آنها نمايد. ...
صفحه من

نظرات

ارسال نظرات

کاربر مهمان هستید ؟

برای ثبت نظر وارد شوید


هنوز ثبت نام نکردید ؟ عضو شوید

دیگر پست های مرتبط من

صنعت آنلاین | مجله تخصصی صنعتی و کسب و کار

صنــعت آنلاین