مطلب : تازه رصد روزانه آمار تولیدات مواد و ملزومات بهداشتی نیاز مردم به مواد بهداشتی و ضدعفونی کننده مرتفع می شود ضرورت تغییر الگوی خریدهای حضوری به سمت خریدهای اینترنتی روند کاهشی قیمت گوشت ده ریسک که فعالین اقتصادی را تهدید می کند  آیا دلار بخریم ؟ آیا صادرات نفت ناشی از تحریم متوقف است ؟ چرا دلار گران شد؟ ساخت یک شرکت انحصاری توسعه تکنولوژی صنعتی
BLOGGER زيمنس كارخانجات مخابراتي ايران itmc پتروشيمي نفتا پالايش خراسان شرکت صنعتي جنرال شرکت ابزار درمان

جویای شغل

امیدواریم که شما هم عضو سیستم صنــعت آنلاین بشوید و بتوانید از امکانات رایگان ما استفاده کنید .
ورود عضویت

 

مشاغل خانگي و توليد محتوا

مشاغل خانگي به فعاليت هاي اقتصادي گفته مي شود كه مي توان در محيط خانه يا مكان هايي غير از محيط رسمي كار انجام داد و از آن كسب درآمد نمود،يكي از مهمترين مزيت هاي مشاغل خانگي محل كار رايگان مي باشد يعني شاغل در اين نوع كسب و كار نياز به خريد يا اجاره محل كار خود ندارد كه اين مهم مي تواند در پيشبرد و موفقيت كسب و كارهاي نوپا سهم بسزايي داشته باشد.

مشاغل خانگي مي تواند گستره وسيعي از فعاليت ها را در بر گيرد از جمله توليد محصولات صنعتي،ديجيتال ماركتينگ صنعتي،توليد محتوا و... كه هريك از اين شاخه خود به زيرشاخه هايي كوچك تر و تخصصي تر تقسيم مي شوند. اين مشاغل گاهي در زمره مشاغل خانگي پردرآمد قرار مي گيرند زيرا شاغل در اين حالت با كمترين سرمايه گذاري و صرفا با تكيه بر دانش و توانمندي خود مي تواند به درآمدي قابل توجه دست يابد.

يكي از اين شاخه ها كه امروزه مورد توجه بسيار قرارگرفته كسب درآمد از طريق توليد محتوا مي باشد در اين نوع از مشاغل خانگي شخص مي تواند با داشتن يك سيستم و آشنايي با فضاي وب به درآمدي درخور دست يابد منوط به اينكه توانمندي،دانش و اطلاعات لازم در زمينه اي كه مي خواهد در آن به توليد محتوا بپردازد را داشته باشد و بر اساس قواعد و ساختارهاي موتورهاي جستجو،محتواي خود را توليد نمايد.

صنعت آنلاين در نظر دارد تا با فراهم نمودن بستري براي كساني كه علاقه مند به فعاليت در زمينه مشاغل خانگي چه به صورت توليد محصولات صنعتي ،هنري و دستي يا به صورت مجازي و محتوايي مي باشند بتواند گامي در توانمند سازي و كسب درآمد براي افرادي كه سرمايه چنداني براي راه اندازي كسب و كار خود ندارند بردارد و در اين راه تيم صنعت آنلاين آمادگي دارد تا با كسانيكه توانايي توليد محتواي صنعتي دارند يا مي توانند در زمينه ديجيتال ماركتينگ صنعتي فعاليت كنند همكاري نمايد.

اين مهم علاوه بر ايجاد درآمد براي كسانيكه با صنعت آنلاين همكاري مي كنند سبب افزايش دانش و آگاهي افرادي خواهد شد كه مي توانند از اين اطلاعات به رايگان استفاده نمايند و كسب و كار خود را به روز نموده و گسترش دهند. عدم وجود مرجعي در خصوص ارائه آمار و اطلاعات دقيق واحدهاي صنعتي و خدماتي در كشور يكي از مشكلات توليدكنندگان،سرمايه گذاران،كارآفرينان و تجار بوده كه گاه آنان را با تصميمات و انتخاب هايي سخت و پرخطر مواجه نموده است.

يكي از دغدغه هاي تيم صنعت آنلاين رفع اين مشكل در حد توان خود و سعي درگردآوري اطلاعات دقيق اين واحدها مي باشد تا بتواند با ارائه چشم اندازي نزديك به واقعيت كمكي به ذينفعان اين ورطه نمايد،لذا صنعت آنلاين آمادگي خود را جهت همكاري در خصوص زمينه هاي ياد شده با افراد خبره و توانمند اعلام مي دارد. 

بلاگر صنعت آنلاین

بلاگر صنعت آنلاین

تيم صنعت آنلاين اميدوار است بتواند با خدمات خود گامي در جهت افزايش فروش انواع كسب و كارها(اعم از صنعتي،خدماتي و مشاغل خانگي)بردارد و كمكي هرچند كوچك در استفاده توليد كنندگان از فضاي پويا و روبه رشد بستر وب به آنها نمايد. ...
صفحه من

نظرات

ارسال نظرات

کاربر مهمان هستید ؟

برای ثبت نظر وارد شوید


هنوز ثبت نام نکردید ؟ عضو شوید

دیگر پست های مرتبط من

صنعت آنلاین | مجله تخصصی صنعتی و کسب و کار

صنــعت آنلاین