مطلب : سرمایه گذاری تمرکز بر هدف در استارتاپ چگونه در استارتاپ خود کشش ایجاد کنیم پیشنهاد سرمایه گذاری(انیدرید مالئیک) پیشنهاد سرمایه گذاری(اسید فسفریک)
BLOGGER زيمنس كارخانجات مخابراتي ايران itmc پتروشيمي نفتا پالايش خراسان شرکت صنعتي جنرال شرکت ابزار درمان

امروز در تاریخ شما از مطلب صنعت گردشگری دیدن کردید ، امید واریم بتوانیم نیاز شما را با این مطلب در مورد "سرمایه گذاری " در پلتفرم صنــعت آنلاین براورده سازیم .

زيمنس كارخانجات مخابراتي ايران itmc شرکت ابزار درمان پتروشيمي نفتا پالايش خراسان فرش ستاره طلائي دليجان صنایع سيمان اردستان صنایع غذایی شوكوزرين

امیدواریم که شما هم عضو سیستم صنــعت آنلاین بشوید و بتوانید از امکانات رایگان ما استفاده کنید .
ورود عضویت

بدین ترتیب طیف وسیعی از گردشگران داخلی و خارجی که با رویای خریدی با شکوه و ارزان پا به کشورهای مجاور می‌گذارند، به داخل جذب خواهند شد و به جای صرف هزینه‌های هنگفت برای خرید و قدم زدن در پاساژهای زیبا و مملو از فرهنگ و ارزش‌های غیر ایرانی- اسلامی، میهن خودمان را برای تفریح و گذران اوقات فراغت با خانواده برگزینند.

 

ساخت مجموعه تفریحی، فرهنگی و تجاری ایران‌مال قدمی در این راستاست. فکر ایجاد ایران مال در سال ۱۳۹۰ با هدف ایجاد مرکزی مدرن تجاری با نگاهی کلان به مباحث فرهنگی شکل گرفت؛ تا آنجا که امروز شاهد شکل‌گیری سازه‌ای متفاوت در ابعاد و اندازه‌های جهانی و با کارکردهایی متفاوت نسبت به سایر نمونه‌های مشابهیم. ۷۰ درصد این سازه عظیم به مباحث فرهنگی اختصاص یافته که در مقابل ۳۰ درصد تجاری بودن آن رقمی قابل توجه است.

 

به رخ کشیدن فرهنگ و تمدن ایرانی اسلامی در قالب ساخت مساجد متعدد، بازار سنتی، کتابخانه مجهز، باغ ماهان، سینماها و گالری‌های متعدد و ... خودنمایی می‌کند؛ تا آنجا که گاه فراموش می‌کنیم که این مجموعه عظیم رسالت درآمدزایی نیز دارد. البته این نکته را نباید از خاطر برد که امروز درآمدزایی از عناصر فرهنگی و هویت خاموش ملتها از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است و توجه به آن زیرکی، هوش و دغدغه خاص خود را                می‌طلبد.

 

از نگاه‌های کلان و ویژه‌ای که در ساخت این پروژه به آن توجه شده است، بحث جذب گردشگران داخلی و خارجی با استفاده از مظاهر تمدن ایرانی- اسلامی است. توجه به فرهنگ ایرانی- اسلامی در ساخت این پروژه با هدف شناخت فرهنگ و تمدن غنی ایرانی- اسلامی به گردشگران داخلی و خارجی انجام شده است.

 

در ساخت این بنا سعی شده است تا با قرار دادن تمام امکاناتی که باعث رفاه و امنیت خاطر مسافران و گردشگران می‌شود، محیطی امن همراه با آسایش و امنیت را برای گردشگران فراهم و تمام الگوهای تاریخی کوچک شده تمدن ایرانی – اسلامی به گونه‌ای در این مجموعه گرد هم آیند.

 

حتی ترتیبی اتخاذ شده تا با برگزاری نمایشگاه‌های فصلی و دوره‌ای تمدن اقوام و فرهنگ‌های مختلف در معرض دید همگان قرار گیرد. همچنین ساخت هتل ۶ ستاره با آخرین استاندارهای جهانی، نیروهایی آموزش دیده برای همراهی با گردشگران و سیستم حمل و نقل مناسب و در خور، گام‌هایی برای تکریم و تجلی بهتر میهمان نوازی ایرانیان است که میتوان به عنوان مثال اصفهان را شهری پر از جلوه های تاریخی و فرهنگی است که این بناها مانند یک کتاب باستانی، هرکدام راوی داستان های زیادی از تاریخ و گذشتگان هستند. با یک نگاه به بعضی از بناهای اصفهان، می توان گذر زمان و فراز و نشیب هایی که در گذر سالها طی کرده اند را لمس کرد.

همین بناها که از دیدنشان سیر نمی شویم، باعث جذب گردشگران داخلی و خارجی به این شهر شده اند. غیر از آن، کویرهای شگفت انگیز اطراف اصفهان و مراکز خرید داخل شهر، از دیگر اماکنی است که سهمی از وقت ارزشمند گردشگران را به خود اختصاص می دهند.

در اصفهان پروژه های تجاری، تفریحی، توریستی و اقامتی در جنوب شهر است که فاز تجاری آن اکنون به بهره برداری رسیده است. بخش اقامتی آن شامل یک هتل پنج ستاره است که فرآیند ساخت آن آغاز شده است.

طبق طراحی ها، هتل پرستیژ اصفهان در 29 طبقه ساخته می شود و واحدهای اقامتی آن از تمامی امکانات رفاهی برخوردار خواهند بود. هتل پرستیژ با چشم اندازی رو به کوه صفه و شاه کوه، اقامتی خاطره انگیز را برای مهمانان خود به ارمغان خواهد آورد. همچنین دسترسی آسان از هتل پنج ستاره پرستیژ اصفهان به اداره کل گمرک، دانشگاه شهید اشرفی و ایستگاه راه آهن، مزیت دیگر اقامت در این مجموعه در آینده خواهد بود.

 

بلاگر صنعت آنلاین

بلاگر صنعت آنلاین

تيم صنعت آنلاين اميدوار است بتواند با خدمات خود گامي در جهت افزايش فروش انواع كسب و كارها(اعم از صنعتي،خدماتي و مشاغل خانگي)بردارد و كمكي هرچند كوچك در استفاده توليد كنندگان از فضاي پويا و روبه رشد بستر وب به آنها نمايد. ...
صفحه من

دیگر پست های مرتبط من

صنعت آنلاین | مجله تخصصی صنعتی و کسب و کار

صنــعت آنلاین