تشکلهای خصوصی نیازمند تقویت و ارتقا هستند
مطلب : اخبار داخلی سازی 2 میلیارد دلار از واردات نفت، گاز و پتروشیمی در دست اجرا است کاهش ارزبری 32 میلیون یورویی دومین میز ساخت داخل صنعت پتروشیمی آمادگی وزارت صمت برای اجرای ماده 7 قانون بهبود مستمر محیط کسب و کار افزایش 20 درصدی تولید سیگارت در نه ماهه امسال ایران در مسیر تولید موتورهای برقی گام برمی دارد تراز تجاری مثبت در 9 ماهه سال جاری وزارت صمت هیچ برنامه ای برای تغییر روش تعیین قیمت پایه فولاد ندارد خودروسازی صنعتی پیشران است، تامین نقدینگی الزام بقاست اراده جدی ایران بر گسترش روابط تجاری با کشورهای همسایه و منطقه تسهیلات بانکی برای جایگزینی سوخت مایع
BLOGGER زيمنس كارخانجات مخابراتي ايران itmc پتروشيمي نفتا پالايش خراسان شرکت صنعتي جنرال شرکت ابزار درمان

امروز در تاریخ شما از مطلب تشکلهای خصوصی نیازمند تقویت و ارتقا هستند دیدن کردید ، امید واریم بتوانیم نیاز شما را با این مطلب در مورد "اخبار " در پلتفرم صنــعت آنلاین براورده سازیم .

زيمنس كارخانجات مخابراتي ايران itmc شرکت ابزار درمان پتروشيمي نفتا پالايش خراسان فرش ستاره طلائي دليجان صنایع سيمان اردستان صنایع غذایی شوكوزرين

امیدواریم که شما هم عضو سیستم صنــعت آنلاین بشوید و بتوانید از امکانات رایگان ما استفاده کنید .
ورود عضویت

معاون طرح و برنامه در اجلاس روسای خانه های صنعت و معدن:

سیاست وزارت صمت، تفویض اختیارات بیشتری به استانها و تشکل هاست/ تشکلهای خصوصی نیازمند تقویت و ارتقا هستند

معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت:حرکت جدیدی را برای تفویض اختیارات به بخش خصوصی آغاز کردیم و آمادگی داریم دامنه آن را گسترش دهیم.

 سعید زرندی در اجلاس روسای خانه های صنعت و معدن در مشهد مقدس گفت: خانه های صنعت و معدن ساختار مناسبی برای کمک به صنعت را دارند اما باید با تقویت و ارتقا آن زمینه را برای تفویض بیشتر اختیارات مهیا کنند.

وی افزود: تشکل های مختلف بخش خصوصی با سعه صدر بیشتر با هم تعامل و همکاری کنند.

زرندی تاکید کرد: انحصار دولتی بد است اما معتقدم انحصار در بخش خصوصی بسیار بدتر است.

معاون طرح و برنامه همچنین در این اجلاس گفت: یکی از مهمترین مشکلات تولید تامین نقدینگی است لذا جهت تمرکز این موضوع در وزارت صنعت، معدن و تجارت، دفتر تامین مالی در معاونت طرح و برنامه ایجاد می شود.

زرندی افزود: در حال تهیه برنامه های سال ۹۹ هستیم لذا از همه صاحب نظران و تشکل ها و بخش خصوصی دعوت می کنیم برنامه های خود را جهت تدوین نهایی ارسال نمایند.

وی در تشریح وضعیت تولید گفت: سال ۹۷ برای تولید سخت بود اما توانست از شرایط دشوار عبور کند و امیدواریم روند رشد مثبت تا پایان سال تحقق یابد.

زرندی گفت: تعمیق ساخت داخل و گسترش صادرات با تمرکز به کشورهای همسایه از مهمترین برنامه های است که در وزارتخانه دنبال می شود.

وی در پاسخ به انتقاداتی در خصوص تسهیلات بانکی به تولید گفت: یکی از مهمترین منابعی که برای تولید در بودجه نظر گرفته شده بود منابع تبصره ۱۸ تعیین شده که کل مبلغ آن ۲۰ هزار میلیارد تومان می باشد.

زرندی توضیح داد: تا آبان ماه، مجموع تسهیلات اعطایی از منابع تبصره ۱۸ به ۱۴۶واحد به مبلغ ۸۴۰ میلیاردتومان بوده است که روند مطلوبی را نشان نمی دهد.

 

بلاگر صنعت آنلاین

بلاگر صنعت آنلاین

تيم صنعت آنلاين اميدوار است بتواند با خدمات خود گامي در جهت افزايش فروش انواع كسب و كارها(اعم از صنعتي،خدماتي و مشاغل خانگي)بردارد و كمكي هرچند كوچك در استفاده توليد كنندگان از فضاي پويا و روبه رشد بستر وب به آنها نمايد. ...
صفحه من

دیگر پست های مرتبط من

صنعت آنلاین | مجله تخصصی صنعتی و کسب و کار

صنــعت آنلاین