کاهش ارزبری 32 میلیون یورویی دومین میز ساخت داخل صنعت پتروشیمی
مطلب : اخبار با تحقق اهداف ساخت داخل تا سال ۱۴۰۰، یک میلیون شغل ایجاد می شود حداقل ۵۰ میلیارد تن ذخیره قطعی معدنی در سطح کشور وجود دارد افزایش حجم تولید در کشور نیاز به تامین نقدینگی را بیشتر کرده است رتبه ایران در شاخص تجارت فرامرزی ۴۵ رتبه ارتقا یافته است در ساخت داخل از رقم داخلی سازی یک میلیارد و دویست میلیون دلار عبور کردیم 4 هزار میلیارد تومان تسهیلات با نرخ سود 14.5 درصد برای توسعه صادرات/ تعریف بسته حمایتی از صنوف تولیدی جراحی در بورس کالا، الزامی برای قطع دلالی است ضرورت دانش بنیان شدن صنایع راهبردی افزایش 75 درصدی عمق ساخت داخل نیروگاه و 60 درصدی فولاد بخشنامه جزئیات معافیت مالیات بر درآمد سال 1397 شرکت های دارنده پروانه بهره برداری تولید نرم افزار ابلاغ شد
BLOGGER زيمنس كارخانجات مخابراتي ايران itmc پتروشيمي نفتا پالايش خراسان شرکت صنعتي جنرال شرکت ابزار درمان

امروز در تاریخ شما از مطلب کاهش ارزبری 32 میلیون یورویی دومین میز ساخت داخل صنعت پتروشیمی دیدن کردید ، امید واریم بتوانیم نیاز شما را با این مطلب در مورد "اخبار " در پلتفرم صنــعت آنلاین براورده سازیم .

طراحی و اجرای سوله های صنعتی شرکت زرین نگار چهلستون شركت توليدي روژان آزما شرکت پایارزین محمدرضا ديبازر شرکت فرش خوشرنگ كيوان

امیدواریم که شما هم عضو سیستم صنــعت آنلاین بشوید و بتوانید از امکانات رایگان ما استفاده کنید .
ورود عضویت

رییس مرکز ساخت داخل، ماشین‌سازی و تجهیزات وزارت صمت؛

خدمات سامانه توانیران فعال شده است/ کاهش ارزبری 32 میلیون یورویی دومین میز ساخت داخل صنعت پتروشیمی

رئیس مرکز ساخت داخل، ماشین‌سازی و تجهیزات وزارت صنعت، معدن و تجارت در مراسم دومین میز تعمیق ساخت داخل تجهیزات صنعت پتروشیمی در راستای نهضت ساخت داخل گفت: هیات نظارت بر قانون "استفاده حداکثری از توان تولیدی و خدماتی کشور"، عملیاتی شده است و جلسات خوبی داشته و همچنین عملکرد دستگاه های اجرایی در این حوزه را پیگیری می کنیم.

هادوی افزود: سامانه توانیران با تکیه بر استقلال و خوداتکایی و نوآوری، در حال اجرا است، نیازمندیها و توانمندیها در این سامانه جمع شده است.

وی ادامه داد: خوشبختانه تاکنون در ۵ استان نمایشگاه توانمندیهای ساخت داخل برگزار شده است.

هادوی اضافه کرد: قرارداد واگذاری تجهیزات ثابت متانول پروژه سیراف انرژی به شرکت ماشین سازی اراک در چارچوب دومین میز ساخت داخل در تجهیزات پتروشیمی امروز امضا می شود.

وی اعلام کرد: کاهش ارزبری قرارداد دومین میز تخصصی تعمیق ساخت داخل در صنعت پتروشیمی، حدود ۳۲ میلیون یورو است و زمان تحویل آن ۱۵ تا ۲۱ ماه است.

رئیس مرکز ساخت داخل، ماشین‌سازی و تجهیزات وزارت صمت تصریح کرد: استفاده حداکثری از توان کشور، توسعه پایدار، استفاده هدفمند از ظرفیتهای کشور و مدیریت هوشمند منابع (نرم افزاری، سخت افزاری، نهاد افزاری و فناوری) را در حوزه ساخت داخل دنبال می کنیم.

هادوی خاطر نشان کرد: اجرای دقیق و کامل قانون "استفاده حداکثری از توان تولیدی و خدماتی کشور و حمایت از کالای ایرانی" و کمک به برندسازی در کشور را در چارچوب نهضت ساخت داخل در برنامه کاری داریم.

وی اعلام کرد: آیین نامه رتبه بندی با همکاری بخش خصوصی آماده شده است و به زودی اجرایی می شود.هادوی اضافه کرد: آیین نامه اجرایی روش احراز عمق ساخت داخل نهایی شده است.

 

بلاگر صنعت آنلاین

بلاگر صنعت آنلاین

تيم صنعت آنلاين اميدوار است بتواند با خدمات خود گامي در جهت افزايش فروش انواع كسب و كارها(اعم از صنعتي،خدماتي و مشاغل خانگي)بردارد و كمكي هرچند كوچك در استفاده توليد كنندگان از فضاي پويا و روبه رشد بستر وب به آنها نمايد. ...
صفحه من

دیگر پست های مرتبط من

صنعت آنلاین | مجله تخصصی صنعتی و کسب و کار

صنــعت آنلاین