سود بانکها به سپرده عامل افزایش دلار ، مسکن و سهام
مطلب : آموزش تولید محتوا راز سایت های پول ساز اگر شما محصولی تولید کنید آیا مشتری خواهد داشت؟ متناقض فکر کنید تا نوسان دلار را بفهمید اشتباه بخش خصوصی ایران در تحلیل شرایط فعلی معرفی پرداخت سود از محل زیان دیگران در ١٠ حوزه چرا نوسان دلار زیاد است ؟ چرا قیمت نفت افزایش یافت ؟ سیستم بانکی ایران خودش ، خودش را می خورد. چگونه ارز را آنالیز کنیم ؟
BLOGGER زيمنس كارخانجات مخابراتي ايران itmc پتروشيمي نفتا پالايش خراسان شرکت صنعتي جنرال شرکت ابزار درمان

امروز در تاریخ شما از مطلب سود بانکها به سپرده عامل افزایش دلار ، مسکن و سهام دیدن کردید ، امید واریم بتوانیم نیاز شما را با این مطلب در مورد "آموزش " در پلتفرم صنــعت آنلاین براورده سازیم .

طراحی و اجرای سوله های صنعتی شرکت زرین نگار چهلستون شركت توليدي روژان آزما شرکت پایارزین محمدرضا ديبازر شرکت فرش خوشرنگ كيوان

امیدواریم که شما هم عضو سیستم صنــعت آنلاین بشوید و بتوانید از امکانات رایگان ما استفاده کنید .
ورود عضویت

بانکها سود فیک به سپرده پرداخت می کنند ، بانکها از محل هیچ ، به سپرده سود پرداخت می کنند.

بانکها در ماه گذشته ۴۴ هزار میلیارد تومان به سپرده ها سود پرداخت کردند ، متوسط حقوق کارمند دولت در سال جاری ٣ میلیون و ۵٠٠ هزار تومان است ، بانکها معادل حقوق ١٢ میلیون و ۵٠٠ هزار کارمند دولت در ماه سود به سپرده گذاران پرداخت می کنند.

دولت در ماه به ٢ میلیون و ۶٣۶ هزار نفر پرسنل دولتی حقوق پرداخت می کند و بانکها معادل حقوق ١٢ میلیون و ۵٠٠ هزار نفر ، به عده ای سود سپرده پرداخت می کنند.

اما ۵٢ درصد سپرده ها فقط به ۴٠٠ هزار خانواده تعلق دارد یعنی بانکها تقریبا سه برابر حقوق پرسنل دولت به ۴٠٠ هزار خانواده سود سپرده پرداخت می کنند.

۵٢ درصدی ها چه می کنند ؟ اینها با این پول وارد بخش مصرفی اقتصاد نمی‌شوند ۵٢ درصدی ها با این پول تلویزیون ، گوشت و کفش نمی خرند،  این پول وارد ۵ بخش میشود: دلار ، طلا ، مسکن ، سهام و خودرو  و در این ۵ بخش تورم ایجاد می کند .

منتهی همزمان ۵٢ درصدی ها به سراغ یک بخش می رفتند  ، از آذر ٩۶ تا شهریور ٩٧ به سراغ دلار رفتند، از مهر ٩٧ تا اردیبهشت ٩٨ به سمت مسکن رفتند بعد به سراغ بورس رفتند و اکنون برای اولین بار به طور همزمان به سراغ ، دلار ، مسکن ، سهام و خودرو رفته اند .

بازار در هر ۴ بخش دلار ، مسکن ، سهام و خودرو ملتهب است اولین بار است که همزمان چنین هجومی مشاهده میشود .

تا زمانی که بانکها از محل هیچ به سپرده سود پرداخت می کنند ؛ همین است که هست؛ آینده تکرار گذشته است اما در جایی دیر یا زود به این بازی مسخره در پرداخت سود پایان داده میشود و هر چهار بازار می ریزد .

البته تا زمانی که بازی پرداخت سود سپرده معادل حقوق ١٢ میلیون نفر ادامه دارد بازی افزایش قیمت ارز ، مسکن ، سهام و خودرو ادامه دارد منتهی معمولا نوبتی است اما الان نوبت را رعایت نمی کنند .

بازی تا کی ادامه دارد بر ما معلوم نیست ، مردم هم در این مورد به تشخیص خود عمل می کنند. در مورد پایان بازی سود سپرده توان پیش بینی نداریم و تا زمانی که بازی ادامه دارد بازی تورم بین پنج بخش هم هست ، منتهی معلوم نیست این بار چرا نوبت را رعایت نمی کنند.

بلاگر صنعت آنلاین

بلاگر صنعت آنلاین

تيم صنعت آنلاين اميدوار است بتواند با خدمات خود گامي در جهت افزايش فروش انواع كسب و كارها(اعم از صنعتي،خدماتي و مشاغل خانگي)بردارد و كمكي هرچند كوچك در استفاده توليد كنندگان از فضاي پويا و روبه رشد بستر وب به آنها نمايد. ...
صفحه من

دیگر پست های مرتبط من

صنعت آنلاین | مجله تخصصی صنعتی و کسب و کار

صنــعت آنلاین