معرفی پرداخت سود از محل زیان دیگران در ١٠ حوزه
مطلب : آموزش تولید محتوا راز سایت های پول ساز اگر شما محصولی تولید کنید آیا مشتری خواهد داشت؟ متناقض فکر کنید تا نوسان دلار را بفهمید اشتباه بخش خصوصی ایران در تحلیل شرایط فعلی چرا نوسان دلار زیاد است ؟ چرا قیمت نفت افزایش یافت ؟ سیستم بانکی ایران خودش ، خودش را می خورد. سود بانکها به سپرده عامل افزایش دلار ، مسکن و سهام چگونه ارز را آنالیز کنیم ؟
BLOGGER زيمنس كارخانجات مخابراتي ايران itmc پتروشيمي نفتا پالايش خراسان شرکت صنعتي جنرال شرکت ابزار درمان

امروز در تاریخ شما از مطلب معرفی پرداخت سود از محل زیان دیگران در ١٠ حوزه دیدن کردید ، امید واریم بتوانیم نیاز شما را با این مطلب در مورد "آموزش " در پلتفرم صنــعت آنلاین براورده سازیم .

طراحی و اجرای سوله های صنعتی شرکت زرین نگار چهلستون شركت توليدي روژان آزما شرکت پایارزین محمدرضا ديبازر شرکت فرش خوشرنگ كيوان

امیدواریم که شما هم عضو سیستم صنــعت آنلاین بشوید و بتوانید از امکانات رایگان ما استفاده کنید .
ورود عضویت

یک - پرداخت سود به سپرده گذار از محل زیان وام گیرنده 

دو-  بیمه تکمیل درمان  و شخص ثالث در همه شرکتهای بیمه ای زیانده  هستند و تقریبا همه انواع دیگر بیمه از جمله بیمه عمر به شدت سود آور است ، شرکتهای بیمه ای ، زیان تکمیل درمان و ثالث را از محل سود دیگر انواع بیمه جبران می کنند. فرد بیمه عمر می دهد و شرکتهای بیمه ای این پول را می گیرند زیان بیمه تکمیل درمان را می دهند.

سه - پرداخت حقوق بازنشستگی به بازنشستگان تامین اجتماعی از محل زیان ١٣ میلیون بیمه شونده  است ( تامین اجتماعی باید حق بیمه دریافتی از ١٣ میلیون بیمه شونده را سرمایه گذاری کند تا از محل سود این نوع سرمایه گذاری در آینده به ١٣ میلیون بیمه شونده فعلی ، حقوق بازنشستگی پرداخت کند اما ٩۵ درصد  آن را به بازنشستگان فعلی ، حقوق پرداخت می کند)

 چهار - نسبت سود خالص به ارزش بازار یک شرکت بورسی نشان می دهد سرمایه چند ساله باز می گردد ، با سود سپرده موجود خرید سهام شرکتهائی توجیه دارد که سرمایه پنج ساله باز گردد ، شرکتهائی که سرمایه پنج ساله باز نمی گردد نهایتا سهامدار زیان می کند ، سود سهامدار فعلی از محل زیان سهامدار آتی پرداخت می شود.

پنج - استقراض از  بازار با سود ماهانه بطور متوسط ٣ درصد ، در ٩٠ درصد موارد با زیان همراه است. ٩٠ درصد استقراض کنندگان گیر افتاده اند نه اینکه ندانند.

شش  - پرداخت حقوق به دو میلیون و ۶٣٠ هزار کارمند دولت به مبلغ ١١١ هزار میلیارد تومان در سال از محل ١٣٣ هزار میلیارد تومان مالیات انجام می شود ، هزینه پرسنل دولتی که از ۴ نفر ٣ نفر مازاد هستند از محل مالیات از فعالین اقتصادی تامین می شود، مالیات صرف پرداخت حقوق به کسانی میشود که ٧۵ درصد آنها در یک دولت دیجیتال مازاد هستند ، به گونه ای دولت ماهیت گلد کوئیستی دارد، آموزش و پرورش را با ۶٠٠ هزار پرسنل با الگوی ترکیه می توان اداره کرد.

هفت - به ٢ میلیون و ١٠٠ هزار بازنشسته سالانه دولت ۴۶ هزار میلیارد تومان کمک می کند که ٢٠ هزار میلیارد تومان آن از محل مالیات است ، متوسط سن بازنشستگی در صندوق بازنشستگی کشوری ، ۵١ سال است . هزینه بازنشستگی زودرس  از جیب مالیات دهنده پرداخت می شود. صندوق های بازنشستگی گونه ای ساختار گلدکوئیسی دارند.

هشت - همه کسانی که از اردیبهشت ٩٨ به بعد خانه خریده اند ضرر کرده اند چون قیمت مسکن نزولی بوده است. زیان خریداران مسکن ، سود فروشندگان مسکن است .

نه - اجاره املاک تجاری در ٩۵ درصد موارد بالاست و با سود ناشی از فروش نمی خواند ، سود مالک مغازه از طریق زیان مستاجر تامین میشود.

ده - قيمت املاک مسکونی معادل اجاره ٣٠ تا ۶٠ سال املاک مسکونی است ( منطقه تا منطقه فرق می کند) ، اجاره کردن واحد مسکونی بهتر از خرید واحد مسکونی است ، سود مستاجر از محل زیان مالک تامین می شود.

به بهبود شیوه ها بیاندیشید نه بهبود افراد ، از کجا بدانیم فعال اقتصادی به بهبود شیوه ها معتقد است نه بهبود افراد ، اگر سیاست ها را نقد کرد و نه اشخاص را ، به بهبود شیوه ها معتقد است ، آدم ثروتمند سیاست ها را نقد می کند و آدم فقیر ، اشخاص را ، کسانی که افراد را نقد می کنند و نه شیوه ها را اگر در بیزینس شخصی خود نیز  همین گونه عمل کنند، علل اشتباهات خود را در تجارت پیدا نمی کنند و بعید است اینگونه افراد ثروتمند باشند اگر هم ثروتمند هستند از روی شانس است و دیر یا زود آن را از دست می دهند

در هر ده موردی که یک عده از محل زیان دیگران ثروتمند می شوند دیر یا زود رابطه معکوس می شود و زیان اینها محل سود دیگران می شود ، اندکی صبر ، اینها صلیب خویش می برند.

بلاگر صنعت آنلاین

بلاگر صنعت آنلاین

تيم صنعت آنلاين اميدوار است بتواند با خدمات خود گامي در جهت افزايش فروش انواع كسب و كارها(اعم از صنعتي،خدماتي و مشاغل خانگي)بردارد و كمكي هرچند كوچك در استفاده توليد كنندگان از فضاي پويا و روبه رشد بستر وب به آنها نمايد. ...
صفحه من

دیگر پست های مرتبط من

صنعت آنلاین | مجله تخصصی صنعتی و کسب و کار

صنــعت آنلاین