اشتباه بخش خصوصی ایران در تحلیل شرایط فعلی
مطلب : آموزش تولید محتوا راز سایت های پول ساز اگر شما محصولی تولید کنید آیا مشتری خواهد داشت؟ متناقض فکر کنید تا نوسان دلار را بفهمید معرفی پرداخت سود از محل زیان دیگران در ١٠ حوزه چرا نوسان دلار زیاد است ؟ چرا قیمت نفت افزایش یافت ؟ سیستم بانکی ایران خودش ، خودش را می خورد. سود بانکها به سپرده عامل افزایش دلار ، مسکن و سهام چگونه ارز را آنالیز کنیم ؟
BLOGGER زيمنس كارخانجات مخابراتي ايران itmc پتروشيمي نفتا پالايش خراسان شرکت صنعتي جنرال شرکت ابزار درمان

امروز در تاریخ شما از مطلب اشتباه بخش خصوصی ایران در تحلیل شرایط فعلی دیدن کردید ، امید واریم بتوانیم نیاز شما را با این مطلب در مورد "آموزش " در پلتفرم صنــعت آنلاین براورده سازیم .

طراحی و اجرای سوله های صنعتی شرکت زرین نگار چهلستون شركت توليدي روژان آزما شرکت پایارزین محمدرضا ديبازر شرکت فرش خوشرنگ كيوان

امیدواریم که شما هم عضو سیستم صنــعت آنلاین بشوید و بتوانید از امکانات رایگان ما استفاده کنید .
ورود عضویت

صادرات نفت متوقف شده و اقتصاد مبتنی بر صادرات نفت دیگر وجود ندارد لذا تجربه بیزینسی مبتنی بر صادرات نفت ، دیگر منشأ موفقیت نیست .

باید غرق شوید در آگاهی نسبت به آینده و بعد تصمیم بگیرید .ما با فوران زود رس آینده مواجه ایم .

نگاه تکنیکال مبتنی بر این است که اگر گذشته معادل معدل گذشته باشد آینده چگونه خواهد بود ، گذشته چراغ راه آینده است اما در جامعه ای که ٧٠ سال ناف اش به شیر صادرات نفت بسته بود ، تجارب دیروز در ٩٠ درصد مواقع سم است برای امروز .

اگر با تجارب  عصر صادرات نفت شروع به نقد و تحلیل شرایط کنید باید از شما دعوت شود که کمی واقع بینانه تر بوده و فرزند زمانه خود باشیدعده ای بگونه ای تحلیل می کنند که گویی اطلاع ندارند صادرات نفت به شدت کاهش یافته است و با قطع صادرات نفت نوع تفکر و شیوه کسب و کار باید تغییر کند.

بیزینس جدیدی در ایران نه که ممکن، که در راه است .

از خوانندگان در خواست می شود محور نظرات خود را بر این قرار دهند که شکل جدید پول درآوردن کدام است و چه شیوه ای منبعد جواب می دهد و با چه الگوی جدیدی در کسب و کار می توان موفق بود و شیوه های رایج که هنوز عمل می شود ولی به بن بست رسیده کدام است؟ 

اینکه از این به بعد چه می شود را بر اساس گذشته پیش بینی نکنید غرق در آگاهی نسبت به آینده شوید و آن را پیش بینی کنید ، سرعت تغییر اتفاقات شگفت انگیز شده حداقل پنجاه درصد تجارب مفید شما در گذشته ، باعث ورشکستگی شما می شود .

بلاگر صنعت آنلاین

بلاگر صنعت آنلاین

تيم صنعت آنلاين اميدوار است بتواند با خدمات خود گامي در جهت افزايش فروش انواع كسب و كارها(اعم از صنعتي،خدماتي و مشاغل خانگي)بردارد و كمكي هرچند كوچك در استفاده توليد كنندگان از فضاي پويا و روبه رشد بستر وب به آنها نمايد. ...
صفحه من

دیگر پست های مرتبط من

صنعت آنلاین | مجله تخصصی صنعتی و کسب و کار

صنــعت آنلاین