راه نجات از تحریم ها، اعتماد به مردم و بخش خصوصی است
مطلب : اخبار با تحقق اهداف ساخت داخل تا سال ۱۴۰۰، یک میلیون شغل ایجاد می شود حداقل ۵۰ میلیارد تن ذخیره قطعی معدنی در سطح کشور وجود دارد افزایش حجم تولید در کشور نیاز به تامین نقدینگی را بیشتر کرده است رتبه ایران در شاخص تجارت فرامرزی ۴۵ رتبه ارتقا یافته است در ساخت داخل از رقم داخلی سازی یک میلیارد و دویست میلیون دلار عبور کردیم 4 هزار میلیارد تومان تسهیلات با نرخ سود 14.5 درصد برای توسعه صادرات/ تعریف بسته حمایتی از صنوف تولیدی جراحی در بورس کالا، الزامی برای قطع دلالی است ضرورت دانش بنیان شدن صنایع راهبردی افزایش 75 درصدی عمق ساخت داخل نیروگاه و 60 درصدی فولاد بخشنامه جزئیات معافیت مالیات بر درآمد سال 1397 شرکت های دارنده پروانه بهره برداری تولید نرم افزار ابلاغ شد
BLOGGER زيمنس كارخانجات مخابراتي ايران itmc پتروشيمي نفتا پالايش خراسان شرکت صنعتي جنرال شرکت ابزار درمان

امروز در تاریخ شما از مطلب راه نجات از تحریم ها، اعتماد به مردم و بخش خصوصی است دیدن کردید ، امید واریم بتوانیم نیاز شما را با این مطلب در مورد "اخبار " در پلتفرم صنــعت آنلاین براورده سازیم .

طراحی و اجرای سوله های صنعتی شرکت زرین نگار چهلستون شركت توليدي روژان آزما شرکت پایارزین محمدرضا ديبازر شرکت فرش خوشرنگ كيوان

امیدواریم که شما هم عضو سیستم صنــعت آنلاین بشوید و بتوانید از امکانات رایگان ما استفاده کنید .
ورود عضویت

وزیر صمت نمایندگان بخش خصوصی را در صدر شورای معاونین این وزارتخانه نشاند/ راه نجات از تحریم ها، اعتماد به مردم و بخش خصوصی است/ دیوار ها را بر می داریم

وزیر صنعت، معدن و تجارت در جلسه شورای معاونین این وزارتخانه که با حضور روسای اتاق های اصناف و تعاون برگزار شد، تاکید کرد: جلب حداکثری اعتماد مردم، توجه به ظرفیت ها و توان بالقوه بخش خصوصی و تشکل ها، یکی از مولفه های اساسی و مورد توجه در عملکرد وزارت صمت در سال جاری بوده است، چرا که راه نجات از تحریم ها، اعتماد به مردم و بخش خصوصی است.

رضا رحمانی افزود: باید دیوار ها را برداریم؛ تشکل ها نماینده واقعی مردم هستند و بنای حضورشان در جلسات مشترک، مستلزم توجه نظر و اتخاذ تصمیمات بر پایه آرا و نظرات کارشناسی ایشان است.

عملکرد قابل تقدیر اصناف و تشکل های بخش خصوصی در یک سال گذشته

وی اضافه کرد: خوشبختانه در طول یک سال گذشته عملکرد قابل تقدیر تشکل های بخش خصوصی و اتاق اصناف در حفظ آرامش بازار و روند تولیدی کشور کاملا موثر بوده است و مطمئناً با تداوم این همراهی ها از شرایط خاص امروز نیز به راحتی عبور خواهیم کرد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: مهمترین اولویت بنده برای روسای استانی و مسئولان این وزارتخانه، توجه به ظرفیت ها و میزان همکاری ایشان با تشکل های بخش خصوصی است.رحمانی افزود: تولید و صادرات کشور به توان و قدرت بخش خصوصی بستگی دارد و با فعال شدن ظرفیت های این حوزه است که می‌توانیم توسعه ای پایدار در این بخش ها را تجربه کنیم.

وی بیان کرد: ما آمادگی کامل داریم که اختیارات لازم را جز در مواردی که با محدودیت قانونی مواجه هستیم به بخش خصوصی تفویض کنیم.رحمانی تصریح کرد: عملکرد 9 ماهه وزارت صمت قابل قبول بوده و انشاءالله با دقت نظر روی روند تولیدات و تامین کافی و به هنگام بازار، ماه های پایانی سال را نیز با آرامش سپری خواهیم کرد.

وی خاطرنشان کرد: در ایام پیش روی 4 مناسبت مهم پیش روی ما هستند که باید در حفظ روند تعادلی بازار مورد توجه ویژه قرار گیرند، لذا در این خصوص جلسات متعددی و با حضور نمایندگان اتاق های بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی، اصناف و تعاون در حال برگزاری است تا با اتخاذ تدابیر لازم بتوانیم در حد توان و حیطه مسئولیت مان از دغدغه های مردم بکاهیم.

تنظیم بازار و تامین کالای مصرفی مردم، اولویت وزارت صمت

وزیر صمت تاکید کرد: تنظیم بازار و تامین اقلام مصرفی روزمره مردم اولویت نخست ماست و خوشبختانه با تمهیدات انجام شده هیچگونه نگرانی در خصوص تامین کالایی در سطح کشور وجود ندارد.

رحمانی گفت: در ایام پایانی سال باید توجه ویژه ای به سبد خرید مردم داشته باشیم و امیدوارم با همکاری همه عوامل از جمله تشکل های بخش خصوصی و اعضای زیر مجموعه آنها از جمله همین اصناف و تعاونی ها رضایت خاطر مردم را بیش از پیش جلب کنیم.

باید فرهنگ ساخت داخل به یک باور ملی تبدیل شود

وی با اشاره به برنامه جامع وزارت صنعت، معدن و تجارت در خصوص تحقق اهداف برنامه ساخت داخل، افزود: باید اصل قطع وابستگی تبدیل به یک باور ملی شود؛ امروز شرایط برای خودکفایی در اقلام کالایی فراهم آمده است که در عمل و با توجه به اهمیت آنها، نتیجه بدست آمده را باید فتح البابی برای آینده صنعت کشور قلمداد کنیم.

وزیر صنعت، معدن و تجارت تصریح کرد: امروز مایه افتخار است که ساخت داخل باعث امید در بخش تولید کشور شده است و ضرورت دارد بیش از این مورد حمایت قرار گیرد.

پیشران فناوری، بخش صنعت است

رحمانی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به توسعه فناوری به عنوان یکی از محورهای فعالیت وزارت صمت در سال جاری، خاطر نشان کرد: پیشران فناوری بخش صنعت است و این حوزه در بروز و ظهور فناوری نقش برجسته‌ای دارد.

بلاگر صنعت آنلاین

بلاگر صنعت آنلاین

تيم صنعت آنلاين اميدوار است بتواند با خدمات خود گامي در جهت افزايش فروش انواع كسب و كارها(اعم از صنعتي،خدماتي و مشاغل خانگي)بردارد و كمكي هرچند كوچك در استفاده توليد كنندگان از فضاي پويا و روبه رشد بستر وب به آنها نمايد. ...
صفحه من

دیگر پست های مرتبط من

صنعت آنلاین | مجله تخصصی صنعتی و کسب و کار

صنــعت آنلاین