مطلب : کارآفرینان نمونه
BLOGGER زيمنس كارخانجات مخابراتي ايران itmc پتروشيمي نفتا پالايش خراسان شرکت صنعتي جنرال شرکت ابزار درمان

امروز در تاریخ شما از مطلب مسعود صرامی کارآفرین برتر دیدن کردید ، امید واریم بتوانیم نیاز شما را با این مطلب در مورد "کارآفرینان نمونه " در پلتفرم صنــعت آنلاین براورده سازیم .

زيمنس كارخانجات مخابراتي ايران itmc شرکت ابزار درمان پتروشيمي نفتا پالايش خراسان فرش ستاره طلائي دليجان صنایع سيمان اردستان صنایع غذایی شوكوزرين

امیدواریم که شما هم عضو سیستم صنــعت آنلاین بشوید و بتوانید از امکانات رایگان ما استفاده کنید .
ورود عضویت

علی‌رغم وجود تحریم‌های فلج‌کننده چند سال اخیر، مراکز تجاری گسترده‌ای در ایران در حال شکل‌گیری هستند. تعداد زیادی از این مراکز خرید مدرن که به مرکزی برای فروش برندهای مشهور و لوکس جهان تبدیل شده‌اند، در شهر تهران قرار دارند و تعداد زیاد دیگری در قسمت‌‌های شمالی پایتخت در حال ساخت‌وساز هستند.

با این حال؛ هنوز هیچ یک از این مراکز خرید و مجتمع‌های تجاری از لحاظ بزرگی و مجهز بودن، به پای مجموعه تجاری اصفهان سیتی سنتر نمی‌رسند.

مسعود صرامی، بنیان‌گذار سیتی سنتر اصفهان است. وی معتقد است که این مجتمع، بزرگ‌ترین مرکز خرید خاورمیانه بعد از مرکز خرید دبی (دبی مال) در امارت متحده عربی است.

سیتی سنتر اصفهان هم اکنون دارای یک دانشگاه علمی کاربردی، موزه، پارک سرپوشیده و تالار عروسی است و صرامی امیدوار است که این تالار عروسی آمار طلاق ایران را تا حدودی کاهش دهد. همچنین قرار است پس از اتمام پروژه عظیم سیتی سنتر اصفهان در سال 2016، یک هتل 5 ستاره، شهرک سلامت و یک مرکز مبادلات مالی بین المللی به آن اضافه شده باشد. 

کارآفرین برتر، سیتی سنتر اصفهان، مسعود صرامی، صاحب سیتی سنتر اصفهان

هزینه کل این پروژه 1 میلیارد دلار بوده که بخش عمده آن از دارایی‌های‌ شخصی صرامی تامین شده و بخش دیگر، بین دو سرمایه‌گذار اماراتی و سوئدی تقسیم شده است. بلومبرگ قادر نیست ثروت شخصی صرامی را برآورد نماید و خود او نیز علاقه‌ای به افشای این مورد ندارد.

صرامی علاقمند است در این دوران سرمایه‌گذاران خارجی بیشتری جذب کند و به نظر می‌رسد بیش از همه مشتاق به همکاری با هتل دار برجسته آمریکایی؛ دونالد ترامپ می‌باشد. 

خبرنگار بلومبرگ که در سفر اخیر خود به شهر تاریخی اصفهان، قصد بازدید از این پروژه عظیم را داشت با اتوبانی مسدود و سیل عظیم خریدارانی روبرو شد که در چهار ردیف به سمت پارکینگ مرکز خرید سیتی سنتر اصفهان سرازیر شده بودند. 

مسعود صرامی کیست؟

مسعود صرامی، متولد سوم فروردین سال 1336 در خیابان تاج اصفهان است. او که فارغ‌التحصیل رشته برق از هنرستان شمس می‌باشد، در سال 1385 به عنوان کارآفرین برتر ایران انتخاب شد. 

کارآفرین  برتر، سیتی سنتر اصفهان، مسعود صرامی، صاحب سیتی سنتر اصفهان

  تجربیات و سوابق کاری مسعود صرامی:

تأسیس کارخانه سایش سنگ در سال 1364 جهت تولید سرامیک و گرانیت ساب

تأسیس کارخانه برش سنگ در سال 1365 جهت تولید الماسه سنگ‌بری و سیم کوه‌بر

تأسیس کارخانه شیمیا صدف در سال 1368 جهت تولید مواد اولیه سنگ‌های منیزیتی

تأسیس کارخانه سنگ فیبری در سال 1369 جهت تولید انواع سنگ‌های فیبری و کاغذ سمباده

تأسیس شرکت برنا باتری جهت تولید انواع باتری اتومبیل در سال 1371

باتری خشک – باتری MF- باتری سیلد مخابراتی متعلق به ایستگاه های مخابراتی – باتری موتور سیکلت- باتری USP

تأسیس کارخانه صدف سای در سال 1376 جهت تولید چسب و بتونه سنگی

تأسیس کارخانه سحر صنعت در سال 1372 جهت تولید انواع باتری‌های مخابراتی

تأسیس کارخانه سپاهان برنا در سال 1373 جهت تولید انواع باتری‌های UPS و موتور سیکلت

تأسیس کارخانه ماشین‌سازی نور در سال 1373 جهت تولید قالب‌های مورد نیاز و تولید سپریتور PVC

تأسیس کارخانه صنایع پلاستیک در سال 1373 جهت تولید انواع قطعات پلاستیکی باتری که امروزه یکی از مهم‌ترین و مجهزترین کارخانجات پلاستیک در ایران میباشد.

تأسیس شرکت صادراتی مادر اصفهان در سال 1377

تأسیس کارخانه قطعه سازان سپاهان در سال 1381 جهت تولید قطعات سربی و اکسید سرب

تأسیس مجموعه گردشگری – تفریحی و خدماتی اصفهان سیتی سنتر

 

 

بلاگر صنعت آنلاین

بلاگر صنعت آنلاین

تيم صنعت آنلاين اميدوار است بتواند با خدمات خود گامي در جهت افزايش فروش انواع كسب و كارها(اعم از صنعتي،خدماتي و مشاغل خانگي)بردارد و كمكي هرچند كوچك در استفاده توليد كنندگان از فضاي پويا و روبه رشد بستر وب به آنها نمايد. ...
صفحه من

دیگر پست های مرتبط من

صنعت آنلاین | مجله تخصصی صنعتی و کسب و کار

صنــعت آنلاین